środa, 24 września 2014

1001 recenzja Tangle Tezzer'a


Napisać swoją recenzje Tangle Tezzer zdecydowałam się, ponieważ nigdzie jeszcze nie natknęłam się na opinię dziewczyny, która by miała tak suche, kręcone i plączące się włosy jak ja mam. I nie jest to powód do radości, wierzcie mi. 

Otóż od początku do tej szczotki nastawiona byłam negatywnie i sceptycznie. Po tylu grzebieniach i szczotkach, które wylądowały połamane w koszu raczej nie wierzyłam, że plastikowe maleństwo za parę złotych ( jak Szczotka Wszech Czasów może kosztować 30-50 zł ?) doczesze moje kołtuny. No i nie kupowałam jej, aż do niedawna, kiedy dane mi było wypróbować ją na włosach. 


Mogę śmiało powiedzieć, że nie zamienię tej szczotki na żadną inną! Wiem, że takie słowa to banał, ale i najprawdziwsza prawda. Szczotka jakimś cudem nie szarpie włosów, delikatnie je rozczesuje. Ponadto czeszę się nią pod prysznicem i wychodzi to równie fajnie jak na sucho. 


To moje włosy dokładnie rok temu. Teraz mam dużo dłuższe, prawie do pasa.

Podsumowując- czesanie taką szczotką to przyjemność! Polecam ją każdemu, a szczególnie posiadaczom długich, felernych włosów, jak moje ;)

15 komentarzy

 1. Właśnie byłam ciekawa jak sprawdza sie na takich włosach jak np. twoich :) ja akurat nie mam problemów z rozczesywaniem, wiec póki co wstrzymam sie z kupnem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie zakupiłaś twoją? Moja już się poniszczyła po kilku latach i szukam jakiegoś sprawdzonego źródła, żeby czasem nie trafić na podróbkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też ją mam i sobie chwalę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj i do mnie dotarła ta szczotka :) Jestem posiadaczką właśnie gęstych, kręconych i suchych włosów - mam nadzieję, że da sobie ona z nimi rady :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm ja używam tylko zwykłego grzebienia zaraz na mokre włosy i tak jakoś loki żyją własnym rytmem;d

  xxx

  anna from http://stylelovely.com/mimundonormal/

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy22:51

  Mam wersję kompaktową od niecałego miesiąca i też przyniosła mi zbawienie, moje włosy są troche innej kategorii, bo się puszą i plączą niemiłosiernie, ale tangelek sobie radzi z nimi świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. używam tej szczotki już prawie rok i też nie zamienię jej na żadną inną :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajnie, że się sprawdza!

  OdpowiedzUsuń
 9. Też jestem właścicielką!

  OdpowiedzUsuń
 10. tola10:41

  chyba będę musiała w nią zainwestować, też mam suche, kręcone i plączące się włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ja zastanawiam się na tangle ale nie jestem do końca przekonana, bo chyba mam za gęste włosy jak na tę szczotkę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Też ją mam i uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń
 13. koniecznie muszę sobie kupić tą szczotkę ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. po wielu latach noszenia krótkich...zaczęłam zapuszczać. Co się z tym wiąże, zaczęłam też uważać na nie. Obkupiłam się w mazidła, odżywki, maseczki....by nadać im ładnego wyglądu, no i by zadbać o nie. U siebie jest kurza loków, a u mnie delikatne, cieniutkie...puszkowe blondy ;P p.s.pięknie wyglądasz na tym zdjęciu :) tak delikatnie :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz z prawdziwą, lecz nie wulgarną opinią. Zawsze staram się odpowiadać na wszystkie :)

Archive

Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2016 Epitomy of Woman

Latest Instagrams

© Epitomy Of Woman. Design by Fearne.