piątek, 2 grudnia 2011

Epitomy Of Woman i Galeria Qarat

Ogłaszam konkurs 
Razem z Galerią Qarat  
Zasady

1. Polubić profil Galerii Qarat na facebooku TUTAJ
2. Polubić mój profil TUTAJ
lub/i*
3. Dodać mnie do obserwowanych
 4.  Napisać czym według Ciebie jest 
ORYGINALNOŚĆ
5. W komentarzu napisać imię, nazwisko, nazwę bloga, adres e-mail 
*(osoby anonimowe, które nie mają bloga wyjątkowo mogą spełniać tylko punkt 1 i 2, natomiast osoby, które mnie obserwują- powinny jeszcze lubić mój profil na fb) 
6. Byłoby mi miło, gdyby informacja o konkursie dotarła do wielu osób- nie musi to być specjalnie wyszczególnione, ale jednak proszę o małą wzmiankę chociaż :) 
7. Nagrody są trzy więc razem z Karoliną z Galerii Qarat wybiorę 3 zwycięzców, którzy naszym subiektywnym zdaniem najlepiej odpowiedzieli na to pytanie- oczekuję czegoś ORYGINALNEGO, ale i od serca :) 
Mam nadzieję, że zasady nie są zbyt trudne do spełnienia ;) 


Nagrody są 3


Stwierdziłam, że nie będę Wam narzucać, więc zwycięzca ma do wyboru:
1 miejsce- jedna z tych 3 nagród
2 miejsce- jedna z pozostałych 2 nagród 
3 miejsce- ostatnia z biżuterii 

Konkurs będzie trwał dopóki zgłosi się 100 lub więcej osób. 
Więc im więcej ludzi się dowie, tym szybciej się skończy :) 

Pozdrawiamy i życzymy szczęścia! :)

17 komentarzy

 1. Oryginalność jest dla mnie czymś wyjątkowym,
  można nazwać nawet czymś kolorowym.
  Każda kobieta ma swój świat,
  i preferuje inny kwiat.
  Nie znajdziesz kobiet takich samych
  a tym bardziej wśród znajomych.
  Każda perfum inny ma,
  i test stylu inaczej zda.
  A jej ciuchy w szafie,
  są jak każda inna cafe!
  Kobieta jest jak Oryginalność,
  świadczy to o tym, że to niebanalność.

  Justyna Bednarek
  Justyna-life.blogspot.com
  j.bednarek92@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Zrobione
  2. Zrobione
  3. Zrobione
  4. Każdy człowiek jest oryginalny na swój sposób. Więc oryginalność, to bycie sobą. Wyrażanie siebie poprzez ubiór, makijaż i sposób bycia, hobby. Przez wszystko to, co możemy przekazać innym ludziom, coś o sobie.
  5. Agnieszka Marciniak, kocielicho.blogspot.com, sennelicho@gmail.com
  6. Przekaże dalej w notce u siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zgłaszam się :)
  Agata Beck
  agma276@interia.pl
  www.agattthka.blogspot.com
  ___________________________

  Czym wg mnie jest oryginalność?
  Jest to w pewien sposób wyrażenie swojej osoby, swojego stylu. Każdy jest w jakiś sposób oryginalny, ma odrębny styl w którym czuje się dobrze. To jeśli chodzi o osoby, jeśli mowa o oryginalnym przedmiocie to jest to rzecz która zachwyca nas swoim wyglądem, jest unikatowy i może wyglądać inaczej. Wiele mogą zmienić niewielkie dodatki dodając temu ORYGINALNY wygląd
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Boski, genialny konkurs - kocham Twoje pomysły Lauruś :*

  Ale teraz odłóżmy subiektywizm. Więc się zgłaszam.

  Monika Karolina Kosińska
  monika.k.kosinska@gmail.com

  Czym jest ORYGINALNOŚĆ?
  Moim zdaniem jest wyróżnieniem się banalnego tłumu, ukazaniem prawdziwego i własnego ego, czasami kosztem braku akceptacji. Mówi się, że wszystko, co oryginalne jest lepsze (np. ubrania), ale oryginalność we współczesnym świecie, nie jest taką, jak jej definicja wskazuje, to sztuka zapamiętywania tego, co się usłyszało, a zapominania od kogo, a moim zdaniem nie o to chodzi. "Moja" oryginalność jest wtedy najlepsza, gdy nikt nie jest nieszablonowy w ten sposób, co "ja" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy15:59

  Ewelina Charubin
  www.baalbinkaa.blogspot.com
  ec92@interia.pl

  ORYGINALNOŚĆ - Moim zdaniem jest to coś - czy też nasz styl, czy też nasza osobowość, bądź jeszcze coś innego co wyróżnia nas z tego szarego świata. Coś co czasem spotyka się z akceptacją ze strony innych lub też nie. Każdy ma inny sposób na oryginalność i to jest fajne. Nikt nie jest czy też nie ubiera się tak jak dana osoba - to jest właśnie bycie oryginalnym. Nie ma drugiego takiego samego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Barbara Posłuszna,
  famfaramfam@gmail.com
  http://szaroscgwiazd.blogspot.com
  wspomnę zaraz na fanpagu ;)

  Dla mnie oryginalność to pojęcie ogromnie subiektywne. Dla każdego będzie znaczyć coś innego i każdy w inny sposób będzie go wyrażać. Dla jednych oryginalność będzie świadczyć o wyróżnianiu się z tłumu, dla innych oryginalność będzie polegać na metkach z ubrań. Dla mnie osobiście oryginalność to coś więcej, to sposób wyrażenia siebie. Oryginalną osobą dla mnie jest osoba, która idzie ulicą, a jej wygląd wyraża ją - widać, czuć, że ona jest kimś, że wie kim jest i nie chce się upodabniać do innych - niezależnie czy jest ubrana w trampki i bluzę, czy w sweter i getry czy całkowicie specyficznie. Są osoby, które nie mają na sobie nic specyficznego, teoretycznie nie wyróżniają się z tłumu swoim wyglądem, a jednak czujemy, że są inne, wydaje nam się, że ich strój opowiada ich historię - to dla mnie oryginalność. Jednak nie zamykajmy się jedynie na zewnętrznym aspekcie. Oryginalność może się wyrażać również osobowością, poprzez zachowanie. Dla mnie w tym aspekcie oryginalność jest indywidualizmem - osoba nie bojąca się wyrazić swojego zdania, nie zachowująca się tak jak wszyscy tylko dlatego, że boi się być inna. Dla mnie idealnym określeniem ORYGINALNOŚCI to BYCIE SOBĄ, prawdziwie sobą, na przekór lub/i pomimo innych.
  Każdy z nas jest jedyny, wyjątkowy, inny, ORYGINALNY, a o tym świadczy jeden z moich ulubionych cytatów: "Dwóch ludzi patrzyło przez te same kraty. Jeden ujrzał kałużę, a drugi gwiazdy." i to dla mnie jest idealnym podsumowaniem całości - poprzez bycie sobą jesteśmy oryginalnie.. a nawet można to sprawdzić! Niech kilka osób położy się na trawie i patrzy w chmury - każdemu kształt ich skojarzy się z inną rzeczą, osobą, sytuacją ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłaszam się !
  Kinga
  rubbivpicture@op.pl

  Oryginalność ?
  To dla mnie coś takiego co wyróżnia się totalnie od całej reszty tłumu . Każdy z nas jest inny . Każdy z nas lubi coś innego . Każdy na swój sposób jest oryginalny . Może dla poniektórych oryginalność to to , że ma markowe ciuchy i za wszelką cenę chcę się tym chwalić . A , tak naprawdę oryginalność to wyrażanie samego siebie i pokazanie tego co ma się naprawdę głęboko w sercu i co inni wcześniej ujrzeć nie mogli ! :] :p

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy00:57

  Orginalność – hmm niepowtarzalna twórczość polegająca na tym że jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju i nie powiela się jak np: szerokie spodnie skejtów lub czarne ubrania i farbowane włosy na różowo jak EMO ;/ oryginalność można też rozumieć jako swoje własne dzieło np. samo ręcznie zrobione kolczyki lub przerobiona marynarka z 10 guzikami z czego każdy jeden jest inny. A.Czubek :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Daria Oberska
  www.darioszka.blogspot.com
  omena27@o2.pl

  ORYGINALNOŚĆ to dla każdego coś innego. Moim zdaniem oryginalność to bycie jedynym w swoim rodzaju, nie do podrobienia. Oryginalność to wyrażanie samego siebie w sposób jaki chcemy, to mieszanka tego, co robimy, jak się czujemy, jakiej muzyki słuchamy, wszystkiego tego, co na nas w jakiś sposób wpływa. Oryginalność to coś, co widać już z daleka i nie chodzi tu o metkę czy logo znanej marki. Patrzysz na kogoś i myślisz, że on ma to "coś", ma swój własny oryginalny styl, oryginalny sposób myślenia. Oryginalność to dla mnie nie ślepe podążanie za osiągnięciem jej, a po prostu bycie sobą, nawet jeśli jest to na przekór wszystkiemu oraz nie zatracanie siebie, tylko dążenie obraną drogą :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję, Róża


  Oryginalność dla mnie jest osobliwa, jest to wyrażenie siebie poprzez własny styl, poprzez odpowiedni dobór dodatków a także słów. Osoba oryginalna to nie kopia żywcem zdjęcia z innych, to człowiek, który kieruje się własnym rozumem i stylizuje własną tożsamość.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie uraziłaś mnie. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie. Ja również nie chciałam nikogo urazić. Też staram się patrzeć obiektywnie, ale nie zawsze to wychodzi :)
  A udział w konkursie z chęcią wezmę, chociaż marne są moje szanse na wygraną. Jeszcze chyba nigdy w życiu niczego nie wygrałam, co by mnie ucieszyło ;D
  A więc czym jest dla mnie oryginalność?

  Moim zdaniem zbyt wiele osób chcę być oryginalnych przez co wcale takie nie są. Oryginalność to sposób bycia, bycia sobą. To nie tylko styl ubierania się czy czesania. Przez to jedynie staramy się wyrazić siebie. Więc sądzę, że oryginalność to cecha bardzo cenna. Chociaż nie każdy jest oryginalny w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Uważam, że oryginalności w żaden sposób nie można nabyć. Z tym się człowiek rodzi. :)
  Ola B.
  czystakrew@onet.pl
  blog: http://imafathousecat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkie warunki spełnione, a co do oryginalności, to mam kilka przemyśleń.
  Przede wszystkim uważam, że każdy z nas jest oryginalny. Bóg miał fantazje i stworzył każdego człowieka innym i niepowtarzalnym, ale nie wiedzieć czemu większość ludzi uważa to za wadę, a nie za zaletę. I tak oto każdy ma swojego idola, którego chce naśladować, podąża za modą i trendami po to tylko, by zmieścić się w powszechnym kanonie "normalności". Jedynie wąska grupa śmiałków zdobywa się na odwagę by przebić się przez tą szklaną kulę społeczeństwa i po prostu być sobą, cieszyć się ze swojej niepowtarzalności- tej zewnętrznej i wewnętrznej- być oryginalnymi.

  all-4art.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Angelika Martko
  http://angelikamartko.blogspot.com/
  angelika.martko@wp.pl
  Dla mnie każda osoba jest orginalna. Każdy człowiek ma swój styl i się tego trzyma. Moim zdaniem są osoby mniej i bardziej orginalne. Te bardziej wyróżniają się najbardziej z tłumu ludzi. Idziemy przez miasto i nie da się na te osoby `nie spojrzec`. niektórzy powiedzą `łał` a inny `błee co to było`. A te osoby nie przejmują się zdaniem innych. Wyrażają siebie, swój styl :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Zuzia Gwiazdonik
  gwiazda102@onet.pl
  http://gwiazda102-blackcat.blogspot.com/

  Oryginalność - to według mnie coś co ma każdy człowiek, czym się wyróżnia od reszty ludzi

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. jest
  2. jest
  3. jest
  4. Oryginalność to przed wszystkim bycie sobą. Oryginalny człowiek nigdy nie kopiuje czegoś od innej osoby tylko wymyśli coś sam.
  5. Ines lubińska
  www.ines-lubinska.blogspot.com
  ine99@wp.pl
  6.

  OdpowiedzUsuń
 16. 1, gotowe!
  2, gotowe!
  3, już od jakiegoś czasu ;)
  4. ORYGINALNOŚĆ- niepowtarzalność, autentyczność, wyjątkowość, ekscentryczność. Takie synonimy określają to właśnie słowo. Ktoś kiedyś napisał, że największą oryginalnością jest dziś niesilenie się na oryginalność!
  Jean-Luc Godard powiedział kiedyś "Nie chodzi o to, co skądś zabierasz – chodzi o to, gdzie zabierasz."
  Więc kradnę wszystko, co mi napędza moją wyobraźnię, z czego będę mogła czerpać inspirację. Co jest oznaką mojej duszy, to wszystko co ukradnę, co sama stworzę będzie autentyczne. A jak wiadomo to autentyczność jest bezcenna. Oryginalność już nie istnieje. Każdy z nas skądś zawsze czerpie i będzie czerpał wzorce, my blogerki z pokazów mody, stroje innych blogerek dają nam wenę twórczą, stare zdjęcia wygrzebane ze strychu na których są nasze babcie, prababcie etc. To wszystko wpływa na fakt, że coś zapożyczamy :) Więc nie bójmy się tego i obnośmy się z tym ;)

  Dziekuję za wzięcie udziału w moim konkursie :) Pozdrawiam Cię gorąco w ten mroźny dzień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam o pkt. 5 :)
   Aneta Dubaj
   fashionanette.blogspot.com
   fashionanette@gmail.com

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz z prawdziwą, lecz nie wulgarną opinią. Zawsze staram się odpowiadać na wszystkie :)

Archive

Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2016 Epitomy of Woman

Latest Instagrams

© Epitomy Of Woman. Design by Fearne.